ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 02.07


Вісімнадцять тисяч полтавських дітей отримали цьогоріч понад 150 мільйонів аліментів

Понад сто п'ятдесят мільйонів гривень аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за перше півріччя 2019 року. Допомогу за цей час отримали 18 тисяч полтавських дітей.

 

Упродовж півріччя 2019 року завдяки реалізації законів #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали понад 18 тисяч дітей Полтавщини. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

 - З початку року державні виконавці стягнули 156 млн грн із батьків-аліментників. Майже 68 млн грн аліментів стягнули саме завдяки дії двох пакетів законів #ЧужихДітейНеБуває, – розповів начальник управління.

За словами Тимченка, одним із значних стимулів для виплати боргів на користь власних дітей є обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

"Загалом державними виконавцями області винесено понад 21 000 постанов про тимчасове обмеження боржників у їх правах, 1 025 неплатників оголошено у розшук та винесено понад 2 000 постанов про накладення штрафів у розмірі 20, 30 та 50% та стягнуто понад два мільйони штрафних санкцій", – зауважив Олег Тимченко.

Ще одним заходом примусу є притягнення боржників до виконання суспільно корисних робіт. Із початку року 88 полтавців уже відпрацювали суспільно корисні роботи та сплатили понад 222 000 гривень заборгованості.

аліменти, діти, допомога, юстиція, гроші

За темою:

  • Суспільно-корисні роботи та штрафи: як змусити батьків сплатити аліменти
  •  Полтавець заборгував аліментів на понад 163 тис. гривень
  • Не лише чоловіки: скільки жінок сплачують аліменти на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.