ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 10.12


Виставка народного художника України Володимира Колеснікова відкрилася днями у Полтаві

До експозиції увійшли як живописні твори, так і театральні афіші, створені автором наприкінці 1970-х років та привезені з приватних колекцій.

"Koles.Життя в мистецтві" - таку назву має виставка, яка 6-го грудня відкрилася у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

У експозиції представлені твори народного художника України Володимира Колеснікова (1951-2014).

Для полтавців Володимир Колесніков відомий насамперед своїми розписами у приміщеннях медичної академії, автовокзалу та аеропорту.

Також, як ініціатор створення дитячої художньої галереї імені Саші Путрі, засновник творчого об'єднання "Мистецтво" та галереї "Парсуна", неперевершений майстер живопису й рисунку, автор циклів творів, які входили до експозицій особливо пам'ятних виставок "Руху у просторі і часі" та "Подорож у всесвіт почуттів", ініціатор та активний послідовний втілювач ідей розбудови у місті Галереї мистецтв.

Окрім живописних творів, на виставці вперше в музеї представлені шість афіш, створених Колесніковим для спектаклів мордовського театру в кінці 1970-х – початку 1980-х років. Подаровані музею приватним колекціонером Олексієм Петренком, ці афіші мають, перш за все, мистецьке значення, розкривають ще одну цікаву грань багатовимірного таланту художника.

Володимир Колєсніков був одним із перших лауреатів премії імені Миколи Ярошенка, отримавши нагороду у 2010 році.

Працюватиме виставка до 30 січня 2020 року.

виставка, живопис, Галерея мистецтв, Володимир Колесніков

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.