ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:26 22.06


Виставку "Крізь терни до Місяця" присвятили Юрію Кондратюку. ФОТО

21 червня в Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрилася тематична виставка "Крізь терни до Місяця" з нагоди дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

У рамках урочистостей з нагоди 121-річчя від дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея) – нашого земляка, геніального українського вченого, одного з перших творців теорії космічних польотів на Місяць, відбулось урочисте покладання квітів до пам'ятника вченому, а також у Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрилася тематична виставка "Крізь терни до Місяця".

В експозиції виставки – факсимільна копія оригінального рукопису наукової праці, що стала основою для відомої книги Юрія Кондратюка "Завоювання міжпланетних просторів" із фондів відомого графіка Віктора Батурина. Книга, видана в 1929 році, була написана 100 років тому.

Окрім того, всі охочі могли ознайомитися з книжками, що розповідають про життєвий шлях та наукові праці всесвітньо відомого вченого-винахідника, а також вміщують вибрані статті його авторства.

Завершили урочистості показом фільму "Траса Кондратюка", що розповідає про роботу над космічним польотом із Землі на Місяць, який відбувся завдяки розрахункам, проведеним Юрієм Кондратюком.

Ознайомитися з виставкою можна в експозиційній залі №4 Полтавського музею авіації та космонавтики на Першотравневому проспекті, 16 протягом двох тижнів — до 5 липня.

культура, виставка, музей, космонавтика, наука, Юрій Кондратюк

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.