ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 31.03


Виставу полтавського театру визнали однією з кращих

Вистава Полтавського театру ляльок «Леді в лавандовому» увійшла до лонг-ліста IV Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА».

ЇЇ було обрано із 89 заявок, що надійшли до оргкомітету Фестивалю. Далі ця постановка змагатиметься за першість з тридцятьма іншими роботами театрів зі всієї України. Було прийнято рішення подавати виставу «Леді в лавандовому» для «ГРИ» за першість у номінації «Найкраща драматична вистава».

 Про це повідомили у пресслужбі фестивалю-премії.

Ми надзвичайно вдячні усім театрам, які всупереч вимушеним локдаунним стопам, подалися цьогоріч на “ГРУ” за те, що не зрадили собі, за внутрішньоцехову солідарність і пам’ять про тих, кого ми втратили. Ви випускаєте вистави, ми ГРАємо у ГРУ, разом окреслюємо процес і підтримуємо один одного – значить існуємо, живемо Театром

– зазначила голова експертної ради фестивалю-премії “ГРА” Ольга Стельмашевська.

 

Вистава «Леді у лавандовому» за оповіданням британського письменника орієнтована на дорослу публіку. Над режисурою та сценографією постановки працював режисер театру Ніко Лапунов.

Постановку готували близько року, прем’єра відбулась минулої зими, хоча спочатку планували влаштувати її навесні, але каранти порушив плани.

Ця вистава стала популярною і серед полтавських глядачів, адже через значний попит призначали навіть додаткові покази.

Фестиваль-премія “ГРА” (GRA – Great Real Art) – проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року. Цьогоріч театри представляють прем’єри, що вийшли у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Участь у проєкті беруть професійні театральні колективи різних форм власності і форматів роботи. На розгляд експертів подали 89 різножанрових сценічних проєкти, що надійшли з 23 міст України. За традиційно активним Києвом (36 заявок), цього року суттєво підтягнувся Захід, з міст і містечок якого, подалося 23 ГРАвці. З’явилися й міста-дебютанти – Луцьк, Кропивницький та Кременчук.

 

вистава

За темою:

  • Полтавці у Парижі презентували виставу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.