ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 01.04


Віта Ковальська очолила Департамент освіти та науки ОДА

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. За результатами конкурсу ним стала 40-річна Віта Ковальська.

 

Віта Володимирівна Ковальська народилася 19 грудня 1979 року в місті Сміла Черкаської області. Закінчила Харківський університет внутрішніх справ (2001) за спеціальністю "правознавство".

Працювала старшим викладачем кафедри управління в органах внутрішніх справ (ОВС) ХНУВС, потім доцентом цієї ж кафедри. У 2009 році – професорка кафедри управління в ОВС академії МВС України (Київ), із 2010 року – очільниця кафедри адміністративного права та процесу ХНУВС.

Також Віта Ковальська була професоркою кафедри адміністративного та кримінального права МУБІП (Херсон), начальником кафедри адміністративного права ОДУВС (Одеса) та деканом юридичного факультету ДДУВС (Дніпро).

Із 2015 року вона - завідувачка відділу публічного адміністрування місцевого самоврядування НДІПП (Київ), із 2018 – професорка кафедри адміністративного та конституційного права ДУІТ (Київ).

влада, ОДА, посада, освіта, наука, Віта Ковальська

За темою:

  • Начальник Держекоінспекції Полтавщини Горжій звільнився
  • На Кременчуцькій кондфабриці обрали нового голову
  • У Полтаві - новий керівник Департаменту цивільного захисту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.