ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 14.11


Вихователі притулку на Полтавщині присвоїли передані дітям речi

До “Електронної книги скарг України” написала Олена Володимирівна, 1979 року народження. Вона стверджує, що віддані нею речі для дітей опинилися у вихователів притулку "Надія" міста Горішні Плавні.

Зараз, я живу з донькою  16 років і працюю в Польщі. Нещодавно приїжджала на два тижні на батьківщину, у Горішні Плавні, провідати родичів. Так ось, скаржуся на працівників притулку "Надія" (колишній садочок "Теремок"), який знаходиться в місті Горішні Плавні Полтавської області. Я не можу просто промовчати. Ситуація дуже неприємна і обурлива. Зібравши три пакети речей доньки, я віддала ці речі в цей притулок дітям. В день коли нам їхати назад, ми йшли на зупинку повз цього притулку і побачили, як чотири жінки виходили з притулку в речах доньки, на одній були наші шапка і шарф, в іншої сумочка, третя —  в чоботях доньки. Серед цих жінок була і та жінка, яка приймала у мене ці речі. Звуть її, начебто, Лілія чи Лідія

 — зазначила Олена Володимирівна.

Про ситуацію неподобства і цинічного ставлення до благодійників вона вирішили написати у скарзі, щоб не допустит подібних ситуацій у майбутньому.

діти, притулок, речі, Горішні Плавні, скандал, благодійність

За темою:

  • Полтавські надзвичайники врятували пташеня лелеки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.