ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 24.03


Вкладникам банку "Фінанси та Кредит" відновили виплати

Вкладникам банку "Фінанси та Кредит" обіцяють відновити виплати з 26 березня. Як повідомляє сайт Фонду, відшкодування коштів вкладникам здійснюватимуть через відділення банків-агентів.

Зокрема, ФГВФО виплатить вкладникам банку "Фінанси і кредит" через такі банки: Укргазбанк, Альфа-Банк, Кредобанк, ПУМБ, Правекс-Банк, ТАСкомбанк, банк "Південний", Ощадбанк, Ідея Банк, ПриватБанк, банк "Інвестицій та заощаджень", Універсал Банк.

Для отримання коштів за вказаними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із зазначених банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Фізичні особи - резиденти додатково пред'являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім осіб, в паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або в паспорт внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Нагадаємо, Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку "Фінанси та Кредит" 17 грудня 2015 року. Тимчасова адміністрація працювала в банку з 18 вересня 2015 року на підставі рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним.

Банк "Фінанси та Кредит" працював на ринку України з 1990 року і входив до групи найбільших банків за обсягом активів. Основними акціонерами банку були компанії "Асканія" (46,50%) і F & C Realty (49,97%), підконтрольні бізнесменові і  полтавському нардепу Костянтину Жеваго.

"Фінанси та Кредит", відновлення, виплати

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.