ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 04.03


Влада Полтави взяла на баланс розвалюху-музей

Міська влада Полтави заявила про бажання функціонування музею Патріарха Мстислава. Відповідне рішення міськвиконкому прийняли наприкінці лютого. Відповідний документ опублікували на сайті Полтавської міськради.

Квартиру номер 2 загальною площею 76,5 м² в житловому будинку за адресою вулиця Патріарха Мстислава, 13 використовувати як нежитлове приміщення

– зазначено в документі на сайті Полтавської міськради, пише "Коло".

 Приміщення перебуватиме на балансі КП "ЖЕО-2".

Два роки тому у Полтаві в рамках декомунізації перейменували вулицю Карла Лібкнехта на патріарха Мстислава. Вулицю назвали на честь священнослужителя, будинок якого і досі є на ній. Садиба, де народився і виріс Степан Скрипник (а пізніше – Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Мстислав), у вкрай занедбаному та жалюгідному стані.

Музей відкрили 2012 року, силами Полтавського міського сестринства імені рівноапостольної княгині Ольги. Утім, останнім часом будинок майже вщент зруйнований, в інші частині – мешкають. З'ясувати, кому ж приміщення належить, складно. Місто не мало жодного відношення до музею-садиби. Не підпорядковується музей і обласному управлінню культури. Проте відомо, що майно музею (речі Патріарха) належить Українській Автокефальній Православній Церкві (митрополита Макарія).

музей, Полтава, баланс, Патріарха Мстислава

За темою:

  • "14 днів довіри у Полтаві": на містян чекають виставка, публічна дискусія та акція-експеримент
  • У Полтаві проведуть космічний квест
  • До музею гончарства передали горщик часів бронзового віку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.