ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:02 25.03


Влада Полтавщини знає про гру "Синій кит" та хоче вберегти дітей

На засіданні Координаційної ради у справах дітей при Полтавській ОДА говорили про смертельно небезпечну гру, яка поширюється серед підлітків.

Засідання провів перший заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий. Він звернув увагу на небезпечному флешмобі "Синій кит", який поширюється серед молоді. Адміністратори "смертельних груп" зацікавлюють виконати близько 50 завдань, останнє з яких — самогубство. Також вони спонукають підлітків завдавати собі фізичну шкоду — вирізати на тілі зображення кита та інші.

З лютого на Полтавщині зафіксовано 5 випадків участі неповнолітніх у цій грі. На щастя, завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції, дітей вберегли

 — зазначив Роман Товстий.

Інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Полтавські області Тетяна Порохня, повідомила, що випадки зафіксували у Полтаві, Кременчуці та Миргородському районі. За словами інспектора, необхідно інформувати про цю небезпечну гру батьків. Ті мають приділяли більше уваги дітям, спілкуватися з ними та цікавитися їхніми справами, мотивуючи до позитивних вчинків та рішень.

Заступник голови ОДА вважає, що заради запобігання участі дітей у "групах смерті", мають посилено працювати шкільні психологи, вчителі та лікарі.

 

діти, небезпека, Синій кит, ОДА, Роман Товстий, поліція

За темою:

  • На Полтавщині розшукують неповнолітню Каріну Ільницьку
  • Полтавець-педофіл отримав чотирнадцять років в’язниці
  • На Полтавщині цьогоріч усиновили 24 дитини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.