ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 28.05


Влада роздала полтавцям понад два мільйони допомоги

Жителі Полтавщини отримали цьогоріч одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету на понад два мільйони гривень.

За минулий місяць зросла кількість звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги. Враховуючи запровадження карантинних заходів, роботу Комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги з обласного бюджету проводять в онлайн режимі під головуванням заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко.

За два місяці Комісією було розглянуто понад 600 звернень та надано з обласного бюджету допомогу на загальну суму майже на 2 млн грн, повідомила на апаратній нараді директорка Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко.

Найбільше звернень надходить щодо онкохворих дітей. Спільно з департаментом охорони здоров’я розглядається кожна заява.  

Минулого року таку допомогу отримали 115 дітей. Цьогоріч – 85. Середній розмір виплат — від 30 000 до 40 000 гривень кожній дитині.

"Ми провели аналіз вказаної робити на місцях. Найбільше звернень із розрахунку на одну тисячу населення надійшло від мешканців Миргородського, Зіньківського, Решетилівського, Полтавського районів та Полтави. Ці дані свідчать про те, що на місцях неуважно ставляться до вказаної категорії населення і не оперативно реагують на звернення. І підтримка не є дієвою. Така підтримка буде відчутною для населення тоді, коли в комплексі працюють державні, обласні та місцеві програми", – сказала пані Корнієнко.

Також Людмила Корнієнко поінформувала, що в області діє Комплексна програма соціального захисту і соціального забезпечення населення області. У 2020 році обсяг фінансування Програми становить 40,2 млн грн, зокрема 12,4 млн передбачено на надання грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

допомога, влада, гроші, діти, онкологія, ОДА

За темою:

  • "Моя місія - підтримка на фронті": полтавка допомагає воїнам
  • Бойові полтавські медики отримали "швидкі" на передовій
  • На Полтавщині відкрили пункти збору "гуманітарки" для харків'ян
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.