ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:19 23.07


Влада в мінусах. Жабо виграла апеляцію і знову керуватиме МСЕ

Апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції щодо скасування рішення обласної ради та поновлення на посаді керівника МСЕ Тетяни Жабо. Жінка вже відсудила у облради 230 тисяч гривень за вимушений прогул.

12 липня відбулося засідання Апеляційного суду Полтавської області під головуванням судді Лідії Пилипчук. У засіданні взяли участь екс-головний лікар обласної МСЕ Тетяна Жабо, її адвокат, представники Полтавської облради, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Полтавського обласного центру МСЕ, КП "Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи" Полтавської обласної ради, інформує Полтавщина.

Полтавська обласна рада, яку на засіданні представляла Наталія Тернова, начальник відділу з юридичного забезпечення та кадрової роботи виконкому, позивалася на рішення Октябрського районного суду Полтави від 23 березня 2018 року, постановлене суддею Мариною Материнко. Це рішення скасувало рішення облради про звільнення Тетяни Жабо, прийняте на сесії 26 квітня 2017 року, а також містило зобов’язання для облради — поновити Жабо на посаді, не зважаючи навіть на те, що відбулася реорганізація — створено КП "Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи".

Юрист розповіла, що обласна рада не мала права звільняти Тетяну Жабо, тому поновити її на посаді має Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА, а не облрада.

Суд апеляційну скаргу Полтавської обласної ради задовольнив частково.

"Рішення Октябрського районного суду Полтави від 23 березня 2018 року в частині зобов’язання Полтавську обласну раду видати розпорядження про поновлення Жабо Т.М. на посаді головного лікаря колективного підприємства "Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи" Полтавської обласної ради з 14.07.2017 року — скасувати та ухвалити в цій частині нове рішення про відмову в цих вимогах. В іншій частині рішення залишити без змін", — сказано у рішенні суду.

Нагадаємо, що 23 березня 2018 року Октябрський райсуд Полтави під головуванням судді Марини Материнко розглянув позов Тетяни Жабо до Полтавської облради, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. Позивачка вважала, що її незаконно звільнили з посади головлікаря МСЕК, тому просила поновити на посаді із відшкодуванням коштів за вимушений прогул. Суд погодився з цим і зобов’язав Полтавську облраду поновити Тетяну Жабо на посаді відповідним розпорядженням. Саме цю вимогу і відхилив Апеляційний суд.

Тож Тетяну Жабо мають поновити на посаду, але не спеціальним рішенням облради, а рішенням Департаменту охорони здоров’я.

До речі, облрада має виплатити Тетяні Жабо 92 тисячі гривень за період з 26 квітня 2017 року по 23 березня 2018 року, а також 1600 гривень за період з 20 по 26 квітня 2017 року.

За словами Тетяни Жабо, облрада ще не виплатила їй ці граоші. І це тільки виплати за вимушений прогул до 23 березня 2018 року.

До цього часу облрада компенсувала Жабо наступні суми:

16 червня 2016 року — 32,8 тисяч грн;
19 січня 2017 року — 72,6 тисяч грн;
14 червня 2017 року — 32,4 тисяч грн;
19 січня 2018 року — 8,5 тисяч грн.

Загальна сума компенсаційних виплат складає вже понад 230 тисяч гривень.

суд, влада, облрада, гроші, МСЕ, Тетяна Жабо

За темою:

  • Суд скасував рішення про перенесення памʼятника Раїсі Кириченко
  • Обвинувачену у держзраді суддю Полтавського райсуду звільнили
  • Прокуратура передала до суду обвинувачення очільниці департаменту Полтавської міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.