ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 12.10


Влада відзвітувалась за зроблені шість з половиною кілометрів дороги

У Нехворощі відремонтували ділянку автомобільної дороги Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогорське. Її довжина — 6,5 км. З цього приводу Нехворощу навіть відвідали перші особи області.

 

Цей відрізок автошляху, як відомо, був аварійним. При проведенні робіт використовували метод холодного ресайклінгу. Роботи провели із підсиленням основи, асфальтне покриття замінили повністю. Вартість виконання робіт — майже 50 мільйонів гривень. Відфрезований матеріал використали, щоб зробити зручні під’їзди до будинків місцевих мешканців, інформує прес-служба ОДА.  

— Продовжимо цьогоріч роботи на мості, щоб зробити виїзд на Дніпропетровську область. Також плануємо зробити дорогу в сторону Нових Санжар та Селещини, але це на наступний рік. Тепер найголовніше — дивитися за безпекою та рухом вантажного транспорту. Ваговий комплекс так само плануємо поставити наступного року. Зараз же хочемо встановити тимчасовий, щоб зберегти дорогу в гарному стані якомога довше, — прокоментував голова ОДА Валерій Головко

За словами директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофія Голбана, далі дорожники планують рухатися у сторону Машівського району. А наступного року хочуть з’єднати Машівку, Нехворощу та Нові Санжари відремонтованим автошляхом. 

Нагадаємо, що з початку року на баланс Полтавської ОДА перейшли місцеві дороги. До цього ними опікувалася Служба автодоріг у Полтавській області. Стан більшості доріг був незадовільним. Крім того, вони навіть не мали потрібної документації. Її довелося робити "з нуля".

дорога, ремонт, влада, гроші, ОДА, Нехвороща

За темою:

  • Дороги Полтавщини розпочали обробляти протиожеледними матеріалами
  • Завдяки відеокамерам на полтавських дорогах зафіксували 17 тисяч штрафів
  • На Полтавщині майже добудували нову бетонку Дніпро – Решетилівка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.