ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 21.06


Влада визначила "туристичні магніти області"  

В обласній адміністрації назвали п'ять "туристичних магнітів Полтавщини" - місць, які більше за інші притягують туристів.

 

До переліку "магнітів" увійшли:

 - Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського;

 - Національний музей-заповідник М.В. Гоголя;

 - Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному;

 - Більське городище;

 - Державний  історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви".

За словами заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко, обираючи ці об'єкти, врахували рекомендації Державного агентства розвитку туризму України, а саме: наявна популярність серед туристів, транспортна доступність, локація, привабливість для фотосесій.

А ще, саме ці об'єкти, за даними ОДА, найчастіше шукають користувачі всесвітньої павутини в якості туристичних цікавинок на Полтавщині.

"Визначення таких "магнітів" було пріоритетом Полтавської облдержадміністрації протягом останніх декількох місяців. Ще до карантину проводились анкетування туристів у готелях, закладах харчування, сувенірних крамницях та музеях. На сайті Департаменту культури і туризму ОДА на постійній основі проводиться опитування користувачів стосовно туристично-привабливих об’єктів області. Врахували рекомендації представників туристичного бізнесу, депутатів, активістів та громадських діячів", – резюмувала Катерина Рижеченко.

Стосовно інфраструктури, пані Рижеченко зазначила, що її розділяють на віртуальну та фізичну: "Якщо говорити про фізичну інфраструктуру, то наразі створюється віртуальний інформаційно-туристичний центр із 15 сенсорними екранами, які будуть розташовані по всій території області. Якщо говорити про віртуальну інфраструктуру, то наразі проводяться підготовчі роботи до оцифрування показових пам'яток культурної спадщини області, як туристичних об'єктів".

туризм, влада, ОДА

За темою:

  • Полтавці провели чемпіонат із водного туризму
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.