ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 16.03


Влада запевнила: у Полтаві немає хворих на коронавірус

У понеділок, 16 березня, на засіданні оперативного штабу по запобіганню та поширенню інфекцій, спричинених коронавірусом у Полтавській міськраді, повідомили про відсутність хворих в обласному центрі.

Полтавська влада запевнила людей — наразі у місті немає хворих на коронавірус

"На даний час у Полтаві немає хворих з підозрою на COVID-19. Той випадок, який був описаний в інтернеті — людина, яка повернулась із-за кордону і мала симптоми, схожі на коронавірус — була обстежена вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру. У неї виявили вірус грипу типу B. Людина зараз знаходиться на лікуванні в стаціонарі обласної лікарні", – повідомив завідувач Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Олександр Горбань.

Щодо захворюваності на ГРІ, то на 11-му тижні рокуу Полтаві значно знижується рівень захворюваності. За словами Олександра Горбаня, якщо попередній тиждень епідпоріг перевищував 40%, то нині він знизився до 12%. Всього захворіло 1647 людей, з них понад 57% - діти. 

Госпіталізовано до стаціонару 89 людей, це в основному діти до 14 років.

Стосовно закриття торгово-розважальних центрів через поширення коронавірусу, Олександр Горбань вважає, що завдяки такому рішенню вдастся знизити захворюваність черед населення.

Нагадаємо, наразі в Україні п'ять лабораторно підтверджених випадків на коронавірус і одна смерть від цієї хвороби.

коронавірус, медицина, влада, здоров'я

За темою:

  • Протягом доби зареєстрували один випадок хвороби коронавірусу
  • За добу на Полтавщині не виявили інфікування коронавірусом
  • Коронавірус на Полтавщині: статистика по районах
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.