ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:03 12.02


Власники депозитів банку "Преміум" в Полтаві залишаться без відсотків

У зв'язку з ліквідацією банку "Преміум" працівники його полтавського відділення переживають, що залишаться без роботи, а клієнти думають, куди тепер платити відсотки по кредитах і як забрати свої депозити.

Національний банк України ліквідував банк "Преміум", який мав відділення у Полтаві. У повідомленні НБУ зазначено:

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ "Преміум" за порушення банківського законодавства в сфері фінансового моніторингу. Про це йдеться в постанові Правління Національного банку № 68/БТ від 10 лютого 2016 року. Факти порушень були встановлені під час позапланової виїзної перевірки ПАТ КБ "Преміум" з питань фінансового моніторингу.

Тепер його клієнти мають проблеми зі своїми вкладами.

Один із клієнтів Полтавського відділення банку "Преміум", яке знаходиться на вул. Жовтнева, 19, звернувся до видання Poltava365.com, аби ми допомогти йому отримати інформацію щодо долі депозиту, який він має у цій установі. Літній чоловік не може самостійно додзвонитися до оператора банку на номер "гарячої лінії".

Справді, на номер "гарячої лінії", який вказаний на офіційному сайті банку "Преміум", додзвонитися неможливо – там постійно зайнято. Тож ми звернулися до відділення банку в Полтаві. Там наразі розгублені, тому що рішення про відозву ліцензії стало для працівників неприємною несподіванкою. Вже за місяць десяток полтавців, які там працюють, залишиться без роботи.

Нарахування відсотків по депозитах, взятих у нашому банку, припиняється. Через 20 днів буде створений список клієнтів, які отримають свої депозити через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Інформація про це невдовзі має з'явитися на сайті нашого банку та НБУ,

- повідомила нам одна із працівниць банку, яка не захотіла назвати своє ім'я.

Що стосується полтавців, які мають кредити у цій банківській установі, то в Полтаві є тільки та база таких громадян, які отримали їх у нашому місті. Скажімо, дізнатися у Полтаві про кредит, взятий в Одесі, неможливо, для цього потрібно дзвонити в Одесу. Крім того, Полтавське відділення банку "Преміум" ще не має роз'яснень із центрального офісу про те, що їм говорити власникам кредитів. Таким людям можна порадити лише шукати відповідну інформацію на офіційних сайтах "Преміуму" і НБУ: ймовірно, що реквізити для обслуговування кредитів мають з'явитися саме там.

Як зазначено на сайті НБУ, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб згодом виплатить кошти 97 відсоткам вкладникам "Преміуму", який вважається "дрібним банком", на загальну суму близько 150 мільйонів гривень.

Анна СОЛТОВСЬКА

банк, лопнув, Преміум, ліквідація, НБУ, Нацбанк, гроші, кредит, депозит

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.