17:15 30.03 2288
Трагічна ДТП сталася на автодорозі Полтава – Кременчук. Поблизу села Солониця Козельщинського району зіткнулися автомобілі "DAF" і "Renault Kangoo". Двоє людей загинули на місці.
30 березня, близько 15:00, на автодорозі Полтава – Кременчук, поблизу села Солониця Козельщинського району зіткнулися автомобілі "DAF" і "Renault Kangoo", що рухалися назустріч. Унаслідок зіткнення водій і пасажир фургону загинули на місці. Особи загиблих встановлює поліція.
Фургон знищено вщент.
За фактом ДТП вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 286 КК України – порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб.
Поліція вивчає всі обставини жахливої події.
Поблизу Кобеляк у ДТП загинув водій
13:30 20.04
Унаслідок обстрілу постраждали троє полтавців
09:30 20.04
Дощовим і прохолодним буде цей тиждень у Полтаві
14:00 20.04
У Полтаві відкрилася виставка скульптур
09:00 20.04