ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 22.06


Водіїв полтавських "швидких" навчають екстремальному кермуванню

До 24 червня в Полтаві, на базі картодрому “Лтава”, проходить тренування з контраварійної підготовки для водіїв швидкої допомоги.

Цей пілотний проєкт ініціювала Автомобільна федерація України, повідомили у Полтавській ОДА.

 

 “Ми ініціювали ці тренування, щоб передавати наш досвід автоспортивної та контраварійної підготовки водіям різних служб, наприклад, швидкої допомоги. Ці люди рятують життя, тому мають вміти безаварійно та з безпечною швидкістю переміщатися вулицями міста, щоб вчасно доставити пацієнта до лікарні. Навичками контраварійного кермування має володіти кожен водій, але водії служб це робити мають бездоганно”, – розповів керівник центру автоспортивної та контраварійної підготовки ФАУ Андрій Яроменко.

Водій карети швидкої допомоги Віталій Ліпиха говорить, що подібні інтенсиви дуже корисні. За словами заступника директора з адміністративно-господарської діяльності КП “Об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області” Віктора Дениська, в області за добу працює більше 100 автобригад.

“У нас кожного дня екстремальне водіння. Виїжджаєш на трасу чи в місто й не знаєш, що і де тебе чекає. Тим паче, коли хворого потрібно доставити в найкоротший час до лікувального закладу. Ось тут навички контраварійного водіння дуже потрібні. Особливо це стосується населених пунктів”, – говорить заступник директора з адміністративно-господарської діяльності КП «Об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області» Віктор Денисько. – У нас працює більше 100 автобригад за добу, тому ці навчання дуже важливі. Для себе подібні заняття ми продовжимо обов’язково”.

 

Курс передбачає двотижневий інтенсив. На старті водії пройшли вхідне тестування. Потім їм пропонують 5-6 занять тривалістю 2,5 години. На завершення водії здадуть вихідне тестування, щоб показати, наскільки покращилося кермування кожного учасника проєкту.

Переконаний, ці навчання допоможуть їм надалі швидше, безпечніше ухвалювати рішення на дорогах. Вважаю, таку програму потрібно проходити хоча б раз у квартал, адже дуже важлива систематичність” – розповів представник Автомобільної федерації України в Полтаві Андрій Приходько.

 

Подібні тренування будуть проводитися у Києві, Черкасах, Дніпрі, пповідомили Новини Полтавщини.

навчання, водіння, екстрім, швидкі

За темою:

  • На Полтавщині стартували командно-штабні навчання
  • Під Полтавою стартували військово-патріотичні збори
  • Полтавців попереджають про антитерористичні навчання
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.