ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 17.02


Водоканал і теплоенерго можуть перейти до сфери управління ОВА

Влада інформує: у Полтаві критична ситуація зі зношеними мережами підприємства "Полтававодоканал".

 

15 лютого у Полтавській ОВА відбулася зустріч, на якій начальник адміністрації Філіп Пронін актуалізував питання перманентної фінансової кризи на двох комунальних підприємствах, які працюють тільки за рахунок бюджетної підтримки. За інформацією Полтавщини, критика може стати прелюдією до більш глобальних змін — переведення управління цими обласними комунальними підприємствами до сфери Полтавської ОВА. Така ініціатива погоджена із Офісом Президента. У такому випадку гендиректори КП будуть замінені, а приймати рішення щодо фінансування буде керівництво не обласної ради, а військової адміністрації.

А поки до фінансування підприємств можуть залучити Полтавську міську раду. Секретар ради Катерина Ямщикова після згаданої зустрічі написала:

— У Полтаві критична ситуація з мережами підприємства «Полтававодоканал» обласної ради. Станом на зараз у нас за зверненнями громадян зафіксовано 73 прориви. Ситуація складна та потребує значних фінансових вкладів і найголовніше конкретного антикризового плану для нашої громади. «Полтававодоканал» готує пропозицію покрокових дій. У Полтавській міській раді невідкладно заплановано чергову робочу зустріч. Профільному заступнику з УЖКГ дано доручення підготувати пропозиції по черговості ліквідації аварій для узгодження.

До інформації — колектори в Полтавській громаді побудовані ще у 1960-80 роках — зношеність/аварійність/вихід з ладу очевидні. Є велика кількість мереж, які потребують балансоутримувача та ревізій, протяжність мереж «Водоканалу» в громаді понад 300 км.

Джерелом для фінансування можуть стати 4% ПДФО, що приблизно складає 157 млн на рік. Обласна рада традиційно просить громади пришвидчити направлення цієї компенсації.

влада, ОВА, водоканал, теплоенерго, менеджмент, гроші

За темою:

  • Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини
  • У Полтаві за тиждень відбудеться загальноміський день прибирання
  • Ворог атакував інфраструктурний об'єкт під Полтавою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.