ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 27.04


Водолази обстежують і розчищують річку Ворскла

У Полтаві розпочали підготовку до нового купального сезону. Водолази обстежують річку Ворскла біля чотирьох міських пляжів, аби очистити дно від сміття.

Про це Суспільному розповів начальник міської рятувально-водолазної служби Євген Савчук.

Водолаз Сергій Кустолян спускається у Ворсклу. У водоймі збирає із дна сміття, аби підготувати річку до початку купального сезону. Доки один працівник у воді, з берега його скеровує інший.

"Пошуки ми проводимо галсовим методом. Найчастіше використовуються команди "Рухайся праворуч", "Рухайся ліворуч", "Стій на місці". Запасний сигнал – це якщо ми знайшли те, що шукали. Три рази смикнути – це коли вже закінчується спуск. Тобто на вихід", – каже Михайло Білаш.

Очищуватимуть дно водолази біля чотирьох комунальних пляжів міста. Працюють групами.

"Потрібно, щоб працювали три водолази: працюючий, забезпечуючий і страхуючий. Я зараз у ролі забезпечуючого, а Сергій – у ролі працюючого. Дістаємо з річки різні предмети, які можуть завдати шкоди відпочивальникам", – говорить водолаз.

"Дістаємо метал, папір, скло. Із 25 квітня до 12 травня ми займаємося очищенням і обстеженням пляжів", – каже водолаз Сергій Кустолян.

Торік купальний сезон у Полтаві стартував 4 червня. 2022-го рішення про його початок ще не ухвалювали, каже Євген Савчук.

"Незважаючи на бойові дії в нашій країні, працюємо у штатному режимі. Зараз у нас працює шість осіб: три водолази, обов’язково старший водолаз – старший фахівець рятувально-водолазної служби і рятівників двоє. Сподіваємося, все буде добре, перемога буде за нами і розпочнемо у перші дні червня купальний сезон", – каже начальник Полтавської рятувально-водолазної служби Євген Савчук.

За словами Євгена Савчука, торік розчищали Ворсклу із початку травня.

 

річка, розвищення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.