18:31 19.11 1508
19 листопада у другому матчі четвертого туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги "Фаворит" у Лубнах програв "Буревіснику-ШВСМ" (Чернігів) - 2:3.
Волейболісти з Лубен були близькими до першої за останній рік перемоги, вигравши дві перші партії - 25:17 і 25:21. Однак наступні три партії "Фаворит" програв (21:25, 22:25, 11:15). Програвши з рахунком 2:3, наші земляки записали перше очко до свого активу, а чернігівці, які мінімально перемогли, заволоділи двома турнірними балами.
19 листопада фактично визначився явний фаворит у чоловічій Суперлізі. Клуб "Барком-Кажани" (Львів) й у другому матчі четвертого туру переміг у Харкові "Локомотив", із тим же рахунком, що й напередодні - 3:1. Тож тепер львів'яни не просто очолюють турнірну таблицю Суперліги, набравши після 8-ми матчів 23 очка, а й випереджають харківський "Локомотив" уже на 5 очок.
А "Фаворит" (Лубни) залишається на останньому, восьмому місці у Суперлізі, маючи лише одне очко в активі.
Наступного тижня у матчах п'ятого туру (25 і 26 листопада) лубенці гратимуть у Харкові з "Юридичною академією".
Артур ЗАПЕКА
Двоє людей отруїлися після контакту із шахедами
13:15 18.04