18:15 11.01

Волейбольний представник Полтавщини зіграв кубковий матч із елітною "Вінницею"

10 січня у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся перший матч третього етапу Кубка України з волейболу - друголігова "Решетилівка" приймала представника Суперліги — "МХП-Вінниця".

У попередньому раунді турніру новачки-решетилівці у трьох матчах уже відігравалися після двох програних партій і здобували вольові перемоги над представниками вищих дивізіонів, але цього разу клас гостей був вищим.

КУБОК УКРАЇНИ. Третій етап

ВК Решетилівка — Вінниця-МХП — 0:3 (23:25, 16:25, 20:25)
Решетилівка: Керекелиця, Сохін, Старчиков, Пономаренко, Оніпко, Ведашенко, Сосімович, Сотник, Хлівненко (л), Півень. Головний тренер - Андрій Семенча.

За рахунку 16:20 у першому сеті Андрій Семенча взяв тайм-аут та заспокоїв своїх гравців. Кінцівка партії вийшла запеклою. Команди зрівнялися у рахунку — 22:22, але досвід гостей допоміг їм - 23:25. У другій та третій партіях такої запеклої боротьби не вийшло.

11 січня, субота. МХП-Вінниця - ВК Нікополь — 3:0 (29:27, 25:11, 25:23)

12 січня "Решетилівка" у залі ПЗМС гратиме проти "Нікополя". Початок - 11:00.