ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 03.05


Волонтери отримали від влади 20 тонн польської "гуманітарки"

Обласна військова адміністрація повідомила про передачу "Полтавському батальйону небайдужих" майже 20 тонн гуманітарної допомоги з Польщі. Частина її піде на фронт, інша - переселенцям.

 

Минулого тижня Полтавщина отримала 500 тонн гуманітарної допомоги від Польщі. Це продукти харчування, засоби гігієни, побутові речі. Полтавська ОВА передає "гуманітарку" до потужних місцевих волонтерських штабів, які формують та перенаправляють її до сусідніх областей, військовим і переселенцям, сказав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

 — Всі в Полтаві знають про волонтерський центр у Соборі. "Полтавський батальйон небайдужих" – один із найстаріших та найпотужніших волонтерських штабів в області. Передали до нього майже 20 тонн "гуманітарки", яку нещодавно отримали від польських друзів за сприяння віцепрем'єрки Ірини Верещук – розповів Дмитро Лунін.
 
Серед продуктів - мʼясні та овочеві консерви, крупи, макарони, цукор і кава. Волонтери направлятимуть продукти за запитами для військових і переселенців. Крім того, волонтерам передали деякі медичні матеріали для індивідуальних аптечок бійців.

За словами начальника ПОВА, за час повномасштабної війни Полтавщина стала надійним тилом для українських захисників і тих, у кого війна забрала дім і роботу. 

влада, волонтери, допомога, ПБН, Польща, війна

За темою:

  • У Полтаві судитимуть посадовицю, яка привласнила "гуманітарку"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.