ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:49 17.12


Волонтери Полтавщини на знак протесту відмовились від своїх нагород

16 грудня 2016 року представники волонтерського руху Полтавщини завітали до приймальні першого заступника голови облради Євгенія Холода та віддали медалі і грамоти, якими їх раніше нагородили депутати.

Оскільки першого заступника голови не виявилося на робочому місці, відзнаки були передані йому через секретаря. Також волонтери підписали звернення, де пояснюють причини свого вчинку. Це нещодавнє призначення головним лікарем Полтавського психоневрологічного диспансеру Віктора Волошина, а також принизливі виступи у бік волонтерів від депутатів Людмили Овчаренко (фракція "Відродження") і Валерія Калюжного (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).
Оцінки нам даєте: “недоволонтери”... Не їм нас оцінювати
– заявив Олексій Кабушка, батько загиблого в зоні АТО Мирослава Кабушка.
Звернення підписали дев’ять представників волонтерських організацій із Полтави, Чутового та Полтавського району: Володимир Голованюк, Валерій Довженко, Ольга Климко, Ірина Каптур, Наталія Костіна, Ольга Кошельник, Олексій Кабушка, Надія Легкобит і Віталій Турпітько (очільник ветеранської організації воїнів АТО).


У минулому - кандидат у депутати від партії "Рідне місто", Волошин був фігурантом антикорупційного розслідування журналістів. Його звинувачували у тому, що він направляв пацієнтів проходити психофізиологічну експертизу в приватній медичній установі, яку він сам і заснував...

Після вдалого проходження конкурсної комісії, яку очолював перший заступник голови облради Євгеній Холод, кандидатуру Віктора Волошина виставили на голосування на сесії облради, яка проводилась 23 листопада. Перед голосуванням до трибуни вийшла група волонтерів та закликала депутатів не підтримувати цю кандидатуру. Питання про призначення тоді не набрало необхідної кількості голосів - таким чином Волошин не був затверджений головним лікарем Полтавського психневродиспансеру.
Однак на наступній сесії, 9 грудня, питання про призначення було виставлено вдруге, і незважаючи на протести окремих волонтерів, таки проголосоване депутатами. Саме на цій сесії депутат від фракції "Відродження" Людмила Овчаренко назвала протестуючих "недоволонтерами", чим викликала їх негативну реакцію.

У відповідь на такий розвиток подій 16 грудня волонтери прийшли до приймальні Євгенія Холода та повернули власні відзнаки.

волонтери, нагороди, протест, облрада, Віктор Волошин, Євгеній Холод

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.