ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:32 06.12


Волонтери-школярі зібрали 120 кг батарейок та майже 900 кг макулатури

5 грудня в Полтавському міському будинку культури відбулось нагородження найактивніших волонтерських загонів міста. Протягом трьох тижнів в Полтаві проводили VII щорічний конкурс "Волонтер року".

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

Журі конкурсу оцінювало роботу волонтерських загонів за результатами діяльності протягом попереднього року, також звертали увагу на згуртованість, командну підтримку та якість презентації досягнень загону.

Інтернет-голосування за команди-учасниці тривало протягом двох тижнів на сторінці Полтавського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді в соціальній мережі ВКонтакті. 30 листопада відбувся, власне, сам конкурс - представники загонів презентували журі роботу своїх організацій у вигляді тематичних тек, відеороликів та фотографій.

Я не так давно долучилась до волонтерської діяльності, але дуже рада побувати на такому заході. Познайомилась з іншими волонтерами, побачила різні напрямки волонтерської діяльності. Вражена обсягами роботи волонтерів

– розповіла Олена Худолій, волонтер медичного спецпідрозділу "Баррі", яка вперше відвідала волонтерський конкурс.

Цього року переможцем в першій віковій групі (учасники шкільного віку) став волонтерський загін "Зелений клас" Полтавської гімназії №14. Рішення журі збіглось з результатами інтернет-голосування – приз в ньому також віддали "Зеленому класу".

Ми з дітками приблизно півтора роки займаємось волонтерською діяльністю в напрямку "Охорона довкілля", основний здобуток – ми за цей період зібрали більше 120 кг батарейок та 889 кг макулатури. Діти долучились до діяльності, долучили батьків, і ми, збираючи на переробку сировину, розповідаємо також про збереження чистоти довкілля

– повідомила Олена Федорова, класний керівник "Зеленого класу".

У другій віковій категорії перемогу здобули волонтери загону "Акорд" Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Також дипломи учасників отримали представники волонтерських організацій, що взяли участь у конкурсі.

волонтери, допомога, конкурс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.