ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 10.08


Ворог із 24 лютого випустив по Полтавщині 56 ракет

Полтавщина є першою областю країни, яка подала до Офісу Президента презентацію плану відновлення регіону.

 

У Полтаві відбулися перші збори обласної асоціації органів місцевого самоврядування в умовах війни. Теми для обговорень були продиктовані викликами воєнного стану: допомога міжнародних партнерів, виконання місцевих бюджетів, організація навчального року та опалювального сезону. Звіт про роботу Полтавської обласної військової адміністрації надав її начальник Дмитро Лунін.

"Полтавщина — важлива область у системі оборони України. Ми стали прифронтовим гуманітарним хабом, допомагали сусіднім областям. Упевнений, що з перших місяців ми належно впоралися з поставленими нам завданнями", — сказав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Загалом сусіднім Харківській та Сумській областям було надано понад чотири тисячі тонн гуманітарної допомоги. Також її передавали й продовжують надавати ВПО, які проживають на Полтавщині.

Ефективним прикладом взаємодії області та громад стала й гуманітарна допомога для переселенців від ОВА. 250 тис. продуктових наборів сформували в сортувальному центрі: 100 тисяч передали до Сумської області, ще 150 тисяч — роздали переселенцям на Полтавщині.

Лунін зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення область зазнала 16 ракетних ударів, це 56 ворожих російських ракет. Більшість із них припало на Кременчуцьку громаду. 118 об’єктів інфраструктури отримали різного ступеню пошкодження.

"Полтавщина є першою областю, яка подала до Офісу Президента презентацію плану відновлення регіону. Ідеться не тільки про зруйновані об’єкти, а й модернізацію наявних у громадах. Також Полтавщина серед перших оголосила про наміри будувати житло для переселенців", — сказав Дмитро Лунін.

Що стосується аграрного сектору, то область тримає продовольчий фронт. Наразі збір урожаю вийшов до свого екватора.

Дмитро Лунін підкреслив, що важливим моментом залишається оборона Полтавщини. Активно військових підтримує бізнес, допомагаючи в придбанні всього необхідного, — загалом такої допомоги надано на понад 33 млн грн. Окрім того, за словами Луніна, область виділяє ще 50 млн грн для потреб наших військових.

війна, влада, переселенці, допомога, інфраструктура

За темою:

  • Медиків Полтавщини просять їздити у відрядження до областей, де бракує лікарів
  • Загроза ядерного вибуху: як вижити
  • Кіберполіція та СБУ викрили жителя Полтавщини, який підтримував рашистів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.