22:00 11.11

Воротар ворсклян Різник дебютував за національну збірну

Воротар "Ворскли" Дмитро Різник 11 листопада 2021 року зіграв свій перший поєдинок у формі головної футбольної команди країни - національної збірної. Сталося це у контрольному матчі Україна - Болгарія в Одесі.

У перерві гри Україна — Болгарія (за рахунку 0:1) 23-річний полтавський голкіпер замінив динамівця Георгія Бущана. Представник ворсклян особливих клопотів не мав і залишився «сухим». А матч завершився внічию — 1:1 (гол у складі українців на 80-й хвилині забив Тарас Степаненко).

Такий дебют – це пам’ять на все життя і неабиякий стимул прогресувати та ставати сильнішим від матчу до матчу.

Нагадаємо, що у вівторок, 16 листопада, команда тренера Олександра Петракова проведе у гостях вирішальний матч за право продовжити боротьбу за путівку на чемпіонат світу-2022 — проти Боснії та Герцеговини.