"Ворскла" на виїзді перемогла "Олександрію"

Сьогодні, 17 жовтня, в Олександрії, на полі КСК "Ніка" ворскляни здобули чергові три очки завдяки дублю бразильського форварда Рангеля.

Голи: Калюжний (53) — Рангель (14, 39).

Олександрія: Білик, Кірюханцев (Гринь, 86), Бабогло, Дубра, Мірошниченко, Ковалець (Рибалка, 23), Дришлюк, Калюжний, Одарюк (Кожушко,46), Спінеллі (Устименко, 46), Цуріков.

Ворскла: Різник, Челядін, Яворський (Кушніренко, 66), Тамм, Пердута, Скляр, Тілль (Амількар, 90+3), Кане, Пешич (Кравчук, 70), Степанюк, Рангель.

На 76-й хвилині вилучений Кожушко (друга жовта картка).

Ворскляни з перших хвилин матчу грали першим номером, атаки гостей призвели до бажаного результату вже на 14-й хвилині - після подачі з флангу Рангель головою пробив у нижній кут воріт, відкривши рахунок.

На 22-й хвилині господарі втратили одного із лідерів команди: Кирило Ковалець отримав важку травму і змушений був залишити поле. Сергій Рибалка, який замінив Кирила, мав чудову нагоду зрівняти рахунок, практично щойно вийшовши на поле. Ігор Кирюханцев в одній із  атак віддав чудову передачу на голову Сергію - той бив із вигідної позиції, але не влучив у верхній кут воріт.

Кінцівка першого тайму знову була за полтавцями - все той же Рангель відзначився дублем.

За дві хвилини лише стійка врятувала футболістів "Ворскли" від голу, коли пробивав Клаудіо Спінеллі.

У другому таймі ситуація на полі кардинально змінилася. Тепер вже олександрійці почали діяти більш агресивно в атаці, змушуючи біло-зелених відійти до власних воріт. На 47-й хвилині поперечина стала на заваді господарям, після блискучого удару Дениса Мірошніченка. А потім двічі ворсклян рятував Різник.

Черговий момент олександрійців перетворився на забитий гол. Відзначився Іван Калюжний, який вдало замкнув передачу з флангу від Ігора Кирюханцева - 1:2. Інтрига відновилася, проте гості довели гру до перемоги, яка стала для них четвертою поспіль.