13:30 03.07

"Ворскла" на зборі у Туреччині виграла другий спаринг поспіль

Полтавські футболісти виграли другий спаринг поспіль на літніх турецьких зборах - цього разу у румунського клубу "Політехніка" (Яси).

У вівторок, 2 липня, полтавська "Ворскла" провела другий спаринг на турецьких зборах. Суперниками полтавців були футболісти румунської "Політехніки". Ворскляни зусиллями Артема Челядіна забили гол у першому таймі і він став єдиним у матчі.

Ворскла — Політехніка (Румунія) — 1:0
Гол: Челядін 22.

Ворскла (1 тайм): Ткаченко, Мельничук (Кане 30), Чеснаков, Мартиненко, Пердута, Петровіч, Кравченко, Челядін, Козиренко, Артур, Коломоєць. (2 тайм): Каневцев, Кане (Саків 60), Зотько, Тарадуда, Якубу (Биков 70), Скляр, Габелок, Шехіч, Ребенок, Білий, Васін.

Нагадаємо, що у попередньому контрольному матчі команді Віталія Косовського перемогла азербайджанський "Нефтчі" - 3:2.