22:00 13.09

"Ворскла" перемогла "Інгулець" і очолила турнірну таблицю УПЛ

У неділю, 13 вересня, ворскляни на своєму стадіоні у матчі другого туру перемогли дебютанта УПЛ "Інгулець" і очолили турнірну таблицю чемпіонату країни з футболу.

Ворскла — Інгулець - 2:0

Голи: Степанюк 36, Кане 67-пен.

За рівної гри полтавці виграли перший тайм. На 36-й хвилині господарі відкрили рахунок - Васін пройшов по лівому флангу і віддав пас до штрафного майданчика, де Руслан Степанюк у боротьбі із захисником точно пробив у дальній кут — 1:0.

У другому таймі команди полтавці діяли краще. І матеріалізували свою перевагу. На 79-й хвилині після прострілу Руслана Степанюка м'яч "знайшов" руку Коваленка. Арбітр матчу Юрій Можаровський призначив пенальті, який впевнено реалізував Ібрагім Кане — 2:0.

Варто відзначити дебют полтавця Дмитра Щербака в офіційних матчах — він відновився після важкої травми коліна, яку отримав на зимових зборах ворсклян.