11:00 30.07

"Ворскла" програла фінському клубу і вилетіла з Ліги конференцій

З огляду на скасування правила виїзного гола, результат першого поєдинку (2:2) не давав полтавцям переваги, і для виходу до наступної стадії їм потрібно було тільки перемагати.

Полтавська «Ворскла», яка першою з українських клубів стартувала в єврокубках цього сезону, 29 липня проводила на своєму полі матч-відповідь із фінським КуПСом 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій. Зустріч завершилася з рахунком 2:3, цей результат дозволив фінській команді вийти до наступної стадії турніру.

Перший тайм матчу завершився без голів, хоча "КуПС" цілком міг забити, коли Аньєкпено Удо вийшов на побачення з Дмитром Різником, але пробив у нього.

У дебюті другого тайму команди краще розпорядилися своїми моментами. На 48-й хвилині Олів'є Тілль відкрив рахунок після удару в дотик з пасу Руслана Степанюка.

Всього через хвилину гості зрівняли рахунок. Джордан Себбан класним ударом з-за меж карного майданчика застав зненацька Різника.

Минуло шість хвилин, і "Ворскла" знову вийшла вперед. Олександр Скляр ударом головою метрів з п'яти відправив м'яч у ворота гостей після навісу від Ігоря Пердути.

© vorskla.com.ua

Все йшло до перемоги "Ворскли", але гості змогли зрівняти рахунок у компенсований до другого тайму час. Урхо Ніссіла забив рятівний для гостей гол після прострілу справа.

У дебюті додаткового часу господарі залишилися в меншості. Богдан Кушніренко невиправдано грубо зіграв у центрі поля і отримав пряму червону картку.

"КуПС" скористався чисельною перевагою на 111-й хвилині. Удо головою відправив м'яч у ворота господарів після класного закиду в карний майданчик "Ворскли" і вивів свою команду до наступної стадії.