19:00 04.04

"Ворскла" програла "Шахтарю" і втратила двох лідерів

Сьогодні, 4 квітня, у Полтаві відбувся матч 12-го туру УПЛ, в якому "Ворскла" без шансів програла донецькому "Шахтарю" - 0:2. Свій 300-й поєдинок в еліті провів Павло Ребенок.

Ворскла — Шахтар — 0:2

Голи: Мораес 42, 62.
Ворскла: Різник, Пердута (Скляр, 38), Яворський (Челядін, 66), Чеснаков, Якубу, Кане, Пуцлін, Тілль (Альюн, 46), Луізао (Ребенок, 76), Кулач, Степанюк.
Шахтар: Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон, Степаненко, Алан Патрік (Антоніо, 90), Марлос (Фернандо, 74), Мораес (Дентіньо, 80), Соломон (Мудрик, 90).

Футбольні статистики до гри відзначили, що 4 квітня ворскляни ніколи в історії клубу не вигравали - не став виключенням і 11 поєдинок біло-зелених саме у цей день. Жуніор Мораес відзначився дублем, забивши свої 99-й та ювілейний, сотий м'ячі в УПЛ — у ворота Дмитра Різника.

До перерви майстерність молодого полтавського голкіпера та двічі стійка воріт рятували ворсклян від неприємностей. Але наприкінці тайму Яворський все ж таки не встиг за натуралізованим бразильцем і Мораес відкрив рахунок ударом у дальній кут. До перерви полтавці теж мали пару нагод, але Трубін діяв надійно. До того ж, на господарів чекали кадрові втрати - ще в першому таймі Максимову довелося робити вимушені заміни, травми отримали Пердута і Тілль. Останнього доправили до лікарні на кареті швидкої допомоги після зіткнення з одноклубником Яворським у центрі поля.

У другому таймі, на 56-й хвилині, Кулач мав момент, але після його обвідного удару м'яч оминув "дев'ятку" воріт гостей. На 62-й хвилині Степанюк і Кулач вибігли в контратаку, Руслан міг віддати на вільного Кулача, але під тиском захисників втратив м'яч. "Шахтар" тут же організував швидку контратаку, яку майстерно завершив Жуніор Мораес — 0:2. Гру було зроблено і гості в заключні півгодини впевнено довели справу до перемоги на класі.