17:45 04.03

"Ворскла" програла у Маріуполі з великим рахунком

У рамках 21-го туру УПЛ ворскляни 4 березня у присутності 689 глядачів безбарвно програли у Маріуполі - 0:3. Команда Юрія Максимова, як і раніше, перебуває на 11-му місці серед 12 команд ліги.

Маріуполь — Ворскла — 3:0
Голи: Мишньов 32-пен., Топалов 47, Чоботенко 80.
Маріуполь: Гальчук, Яворський, Чоботенко, Муравський, Полегенько, Чех, Ігнатенко, Корнієнко, Мішньов, Топалов (Танковський 74, Федорчук 78), Кулаков (Фомін 65).
Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Пап-Альюн, Сапай (Ребенок 46), Кане, Шехіч, Пуцлін, Луізао, Кулач (Артур 58), Степанюк (Васін 46).

Єдиний гол у першому таймі "привіз" Альюн. Француз у штрафному майданчику ворсклян підштовхнув у спину нападника господарів Кулакова. Арбітр вказав на 11-метрову позначку, а Мишньов впевнено реалізував пенальті — 1:0.

У перерві Максимов зробив подвійну заміну. Замість Вадима Сапая на полі з'явився Павло Ребенок, а замість Руслана Степанюка — Денис Васін. Але це не допомогло. "Маріуполь" швидко подвоїв перевагу. Топалов отримав передачу від партнера, переграв опонента і точно пробив повз Дмитра Різника — 2:0.

На 80-й хвилині після кутового Ібрахім Кане намагався віддати пас на Луізао. Втім, бразилець не відгукнувся на передачу партнера і подарував м'яч супернику. У підсумку, він дістався Сергію Чоботенку, який точним ударом у кут встановив остаточний рахунок - 3:0.

Юрій Максимов: "Програли по грі. Звичайно пенальті був необов'язковий. Якби забили з гри, було б інше сприйняття, а так засмутилися. У нас не було свіжості, багато сил віддали в попередньому матчі з "Шахтарем", за ці два дні не відновилися. "Маріуполь" випустив багато молодих гравців, вони поміняли половину складу і були свіжіші. У цьому основна причина поразки. У нас же зараз сил малувато. Якщо хтось випадає, провести ротацію складу дуже важко".

Статистика матчу та турнірне становище клубів УПЛ.