21:00 02.07

"Ворскла" та СК "Полтава" зустрілися у контрольному матчі

2 липня у Полтаві, на стадіоні "Ворскла", відбувся контрольний поєдинок між господарями поля та земляками з "Полтави". Містяни виграли перший тайм, але ворскляни святкували загальну перемогу.

Як і торік, дві команди обласного центру домовилися провести контрольну зустріч, адже "Ворскла" нині проходить етап підготовки в обласному центрі. Для представника УПЛ - це перший спаринг, який вони проводять на зборах. "Ворскла" повернулася до тренувального процесу лише 26 червня. Натомість футболісти СК "Полтава" після відпустки розпочали активну підготовку до сезону майже два тижні тому. За цей час містяни встигли провести двосторонній поєдинок та зіграти товариський матч із сумською "Вікторією" Анатолія Безсмертного, де поступилися з рахунком 0:2.

Містяни прогнозовано грали другим номером, однак зуміли реалізувати свої шанси на контратаках. Уже на 22-й хвилині Щербак опинився на ударній позиції і пробив точно в сітку воріт Павла Ісенка. А за лічені хвилини Перебора подвоїв перевагу, завершивши простріл Щербака з правого флангу - 0:2.

У другому таймі склади команд зазнали змін - у ворсклян грало багато молоді, у номінальних гостей - чимало футболістів, що перебувають на перегляді. Старт другої 45-хвилинки запам'ятався швидким голом ворсклян. Зелено-білі отримали право пробити перспективний штрафний удар, який реалізував Бацула, поклавши м'яч у кут воріт. У середині другого тайму підопічні Володимира Сисенка пропустили ще один гол після стандартного положення. Розіграш зі штрафного призвів до помилки захисників, які випустили з виду Тузенка, котрий пробив влучно. А фінальний результат установив ворсклянин Денис Олійник, який не без рикошету пробив із-за меж штрафного майданчика в кут воріт Льопки.

Ворскла (Полтава) — СК Полтава 3:2

Голи: 0:1 - Щербак, 0:2 - Перебора, 1:2 - Бацула, 2:2 - Тузенко, 3:2 - Олійник.

Ворскляни 7 липня зустрінуться у черговому контрольному матчі з олександрійцями, а на СК "Полтава" 5 числа чекає спаринг із "Інгульцем".