18:45 30.01

"Ворскла" третій поспіль матч на зборі звела до нічиєї

На першому турецькому зборі ворскляни у третьому спарингу поспіль пропускають першими, а потім відіграються. Три матчі - три нічиї. А тим часом команда 19-річних ворсклян вийшла з відпустки.

30 січня у рамках навчально-тренувальних зборів полтавці грали проти посередньої "Дріти" (Косово).

Ворскла — Дріта (Косово) — 1:1
Ворскла (1 тайм): Ткаченко, Мельничук, Альюн, Мартиненко, Якубу, Білий (Опанасенко 44), Скляр, Артур, Габелок, Стрижак, Степанюк.
Ворскла (2 тайм): Різник (Фесюн 87), Сапай, Баєнко, Чеснаков, Пердута, Опанасенко, Щербак, Кане, Шехіч (Кулач 73), Луізао, Васін.

Наприкінці першого тайму молодий Артем Білий заробив дві жовті картки і був вилучений з поля (за домоленістю сторін — із правом заміни). Замість нього вийшов щойно підписаний новачок — досвідчений Євген Опанасенко, який діяв в опорній зоні. Дмитро Щербак знову був одним із найактивніших на полі і мав дві гольові нагоди. Владислав Кулач вийшов на поле на 73-й хвилині гри. Через три хвилини він забив красивий гол, а ще через п'ять — отримав червону картку за зайві емоції. Догравали матч суперники, маючи у складах по 9 польових гравців.

***

Тим часом 19-річні воркляни вийшли з відпустки і провели під керівництвом оновленого тренерського штабу Чижов — Краснопьоров — Попов перший у новому році контрольний матч. Біло-зелені відкрили рахунок у спарингу проти аматорського клубу СК "Полтава", але потім пропустили тричі — 1:3.