19:00 01.03

"Ворскла" вдома перемогла "Шахтар"

Футболісти "Ворскли", що веде боротьбу за збереження прописки в УПЛ, несподівано для багатьох переграли вдома чемпіонів країни - донецький "Шахтар", який до цього дня не програвав 48 матчів поспіль.

Ворскла — Шахтар — 1:0

Гол: Степанюк 30.
Ворскла: Різник - Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай - Кане, Скляр - Пуцлін, Луізао, Кулач (Васін 86) - Степанюк (Якубу 63). Головний тренер - Юрій Максимов.
Шахтар: Шевченко - Болбат (Додо 58), Кривцов, Хочолава, Сіпріано (Фернандо 82) - Майкон, Патрік (Бондаренко 46) - Тете, Марлос, Коноплянка, Дентіньо. Головний тренер - Луїш Каштру.

"Шахтар" приїхав до Полтави без сімох футболістів основного складу. Гірники після єврокубкових матчів дали перепочити Тарасу Степаненку, Андрію П'ятову, Ісмаїлі, Миколі Матвієнку, Маркосу Алонсо, Тайсону та Жуніору Мораесу.

"Ворскла" у першому таймі вдало пресингувала і довгий час не давала гірникам нічого сворити. Більше того, ворскляни самі систематично загрожували воротам суперника. На 29-й хвилині Руслан Степанюк опинився на вбивчій позиції, але робив вище воріт. Утім, вже за хвилину Руслан запалив своє прізвище на табло. Владислав Кулач відібрав м'яч у Алана Патріка, відпасував на Скляра, а Олександр вивів на ворота Степанюка. Той не схибив — 1:0.

Після голу ворскляни хвилин на п'ять віддали ініціативу. В цей час міг забивати Марлос, але з його ударом впорався Дмитро Різник. Після першого тайму "Ворскла" йшла з перевагою в рахунку і під гучні оплески майже дев'яти тисяч уболівальників.

На 48-й хвилині міг забивати Євген Конолянка, але накрутивши захисника, з розвороту Женя пробив повз ворота. "Ворскла" відповіла класним моментом на 57-й хвилині: Давід Пуцлін віддав класну діагональ на Ібрахіма Кане, але удар того парирував воротар.

Ворскляни стійко та щільно оборонялися і знову ж таки не забували про контратаку. Класний матч провів молодий воротар Дмитро Різник. Непогані моменти втратили Ібрахім Кане та Владислав Кулач. Утім, полтавці довели гру до перемоги, незважаючи навіть на вилучення Скляра.

Біло-зелені — на 11-му місці в таблиці УПЛ.