21:45 20.03

"Ворскла" вдома впевнено перемогла "Олімпік"

Після перемоги Юрія Максимова над другом і тезкою Калітвінцевим, ворскляни піднялися на четверте місце в турнірній таблиці УПЛ.

Ворскла — Олімпік — 3:0
Голи: Степанюк 13, 55, Снурніцин 25-автогол.
Ворскла: Різник - Якубу (Сємілєт, 82), Чеснаков, Яворський, Пердута - Луїзао (Скляр, 68), Пуцлін, Тілль, Кане - Кулач, Степанюк (Челядін, 74).

Гру було зроблено у перші 25 хвилин матчу. Спочатку ворсклянам вдалася швидка контратака. Луїзао протягнув м’яч правим флангом і віддав на Степанюка. Руслан вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика. Удар вийшов не сильним, проте влучним — 1:0.

Через 12 хвилин полтавці заробили штрафний на лівому фланзі. Тілль виконав подачу до штрафного майданчика, де оборонець гостей Ігор Снурніцин зрізав м’яч у власні ворота — 2:0 за цілком рівної гри.

У другому таймі полтавці легко довели справу до розгорому. Кане став його співавтором - він пройшов бровкою, змістився до центру і пробив. Голкіпер відбив м’яч перед собою знову на малійця. Ібрахім міг пробивати сам, але  впав, проте встиг відпасувати на Степанюка, який дотиком влучив у дальній кут і оформив дубль — 3:0.

Полтавці могли забивати ще, але з ударами Кане та Тілля впорався воротар. Наразі підопічні Юрія Максимова обходять "Десну" та піднімаються на четверту позицію.