21:30 13.10

"Ворскла" вдруге у сезоні поступилася "Шахтарю". ВІДЕО

У рамках 12-го туру чемпіонату України з футболу, "Ворскла"у Харкові дала бій лідеру – донецькому "Шахтарю", відігравшись після 2:0, але все ж не втримала нічию.

Шахтар — Ворскла — 3:2

Голи: Марлос 21, Феррейра 36,82 — Коломоєць 42, 57

Шахтар: Пятов — Ісмаїлі, Ракицький, Ордець, Бутко — Степанекно (Бланко-Лещук 79), Патрік (Фред 68) — Петряк (Коваленко 53), Тайсон, Марлос — Феррейра. Запасні: Шевченко, Азеведо, Хочолава, Зубков.

Головний тренер — Паулу Фонсека.

Ворскла: Ткаченко — Скляр, Даллку, Чижов, Сапай — Чеснаков (Ткачук 77), Шарпар — Ребенок, Кравченко (Саків 89), Кадимян (Одарюк 71) — Коломоєць. Запасні: Шуст, Сидоренко, Луценко, Остапенко.

Головний тренер — Василь Сачко.
Попередження: Сапай 53, Скляр 62 — Ракицький 64, Патрік 66.

Арбітр – Юрій Можаровський (Львів).
13 жовтня 2017 року. Харків. Стадіон "Металіст". 8 000 глядачів. 13 градусів.

У цій зустрічі головний тренер «Ворскли» не міг розраховувати на цілу групу гравців основної обойми. Матвієнко, Кулач та Загорулько поза грою, адже їх контракти належать «Шахтарю», Пердута не мав можливості вийти на поле через дискваліфікацію. Тому Сапай та Скляр зайняли правий та лівий фланг оборони відповідно.

Перша половина зустрічі пройшла під диктовку номінальних господарів поля, в той час як «Ворскла» повністю відійшла на свою половину. Феррейра на 15-й хвилині мав перший напівмомент у матчі, коли пробивав головою після пасу Тайсона, але не зміг як слід завдати удару. Проте, вже на 21-й хвилині «Шахтар» повів у рахунку. Філігранним пасом Алан Патрік вивів Марлоса віч-на-віч із Ткаченком. Натуралізований українець без проблем обіграв воротаря, встиг підробити м’яч під праву ногу та закотити його у ворота, хоча двоє захисників ворсклян уже налетіли на гравця.

Через сім хвилин огризнулася й «Ворскла». Після швидкої контратаки з лінії штрафного майданчика удару завдавав Ребенок, але Пятов кінчиками пальців дотягнувся до м’яча та перевів його на кутовий.

Легко та невимушено гірникам вдалося подвоїти перевагу. З лівого флангу Ісмаїлі прострілив вздовж воріт «Ворскли», ніхто із захисників м’яч не вибив, а от Феррейра без проблем переправив його у ворота.

Підопічним Василя Сачка вдалося відіграти один гол на 42-й хвилині. Після помилки Петряка у центрі поля, Шарпар в один дотик вивів Коломойця сам-на-сам із Пятовим і форвард ворсклян майстерно реалізував свою можливість. Перед перервою «Ворсклі» вдалося повернути інтригу в матчі.

Другий тайм розпочався також за переваги «Шахтаря». На 53-й хвилині Петряк мав чудову можливість забити після прострілу від Ісмаїлі, однак його удару не вистачило влучності.

На 57-й хвилині «Ворскла» все ж змогла підтвердити той факт, що вона — третя команда у чемпіонаті. Знову перехват у центрі поля та стрімка контратака зробили своє діло. Коломоєць розігнав атаку, віддав на ліво Ребенку та встиг відгукнутися на простріл останнього – 2:2 на табло.

На 82-й хвилині «Шахтар» все ж дотиснув «Ворсклу». Донеччани розіграли м’яч через центр, Бланко-Лещук, який вийшов на заміну, вивів чудовою передачею Феррейру на ворота і аргентинець оформив дубль. Відповісти на цей м’яч ворсклянам не вдалося.

«Шахтар» завдав другої поразки полтавцям в особистих зустрічах цього сезону. Ворсклянам не вистачило класу, аби втримати нічию.