18:30 30.09

"Ворскла" виграла четвертий матч в УПЛ поспіль. ВІДЕО

Ворскляни 30 вересня у календарному матчі УПЛ у Чернігові впевнено перемогли місцеву "Десну" Ковпака та Хльобаса - 2:0. І з гарним настроем можуть готуватися до єврозустрічі з португальцями.

Десна — Ворскла — 0:2

Голи: Кулач 4, Шарпар 62.

Десна: Паст, Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Люлька, Картушов, Волков (Старенький 69), Огіря, А. Фаворов (Ковпак 79), Філіпов, Хльобас (Єрмаков 46).

Головний тренер - Олександр Рябоконь.

Ворскла: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кравченко, Шарпар, Сергійчук (Одарюк 59), Кулач, Ребенок, Карека (Коломоєць 58).

Головний тренер - Василь Сачко.

Попередження: Чеснаков 28.

Арбітр — Олександр Омельченко (Слов'янськ).

30 вересня. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. 2847 глядачів. 12 градусів.

Гостям удалося забити швидкий гол — Ігор Пердута віддав на Шарпара, той переадресував м'яч на інший фланг на Ребенка, а Павло неочікувано для захисників чернігівців не став продовжувати атаку сам, а скинув під удар Владиславу Кулачу. А той спокійно розстріляв ворота Євгена Паста з семи метрів — 0:1.

Після голу полтавці продовжували володіти ініціативою. Лише погана реалізація моментів не дозволила гостям забити у першому таймі вдруге. Був момент і у господарів — Артур помилився і "подарував" на рівному місці м’яч Волкову, той віддав на Картушова, який пробив, на щастя для ворсклян, неточно.

"Десна" забила після перерви. На 53-й хвилині після удару Імерекова м’яч перетнув лінію воріт, звідки його вибив Артур. Арбітри епізод не бачили і вирішили, що м’яч не перетнув лінію повністю, тому гол не зарахували.

За десять хвилин активний Павло Ребенок виконав класну подачу на Кулача. Владиславу не дали пробити захисники, але м’яч підхопив Шарпар і в один дотик, не без рикошету, перекинув його через воротаря — 0:2

Потім "Ворскла" знову пропустила, але цього разу господарі поля забили гол із очевидного офсайду. Арбітри спрацювали добре.

Василь Сачко переміг Олександра Рябоконя, "Ворскла" покращила свої позиції у топ-шістці, і може з гарним настроєм готуватися до домашнього матчу Ліги Європи зі "Спортингом".

Неприємний осад залишився від горе-уболівальників ворсклян, які завітали на гостьовий матч у недвозначному одязі. Добре, якщо за ці витівки полтавський клуб обмежиться виключно штрафними санкціями.