19:15 14.02

"Ворскла" втратила два очки у грі проти аутсайдера УПЛ

У неділю, 14 лютого, ворскляни на "Арені Львів" розійшлися миром із "Рухом" (1:1) у стартовому поєдинку весняної частини Української Прем'єр-ліги (УПЛ). Команда Максимова залишається на п'ятому рядку турнірної таблиці, але ризикує втратити місце у чільній шістці.

Рух — Ворскла - 1:1

Рух: Бандура, Білий, Зец, Мисик, Карасюк, Федорчук, Притула (Русин, 73), Копина, Климчук, Бойчук, Кондраков (Кухаревич, 27).
Ворскла: Різник, Чеснаков, Яворський, Альюн (Челядін, 71), Пердута, Пуцлін, Тілль, Кане, Цитаїшвілі (Сапай, 90), Кулач (Щербак, 62), Степанюк (Луїзао, 62).

Голи: Климчук 17-пен. — Цитаїшвілі 52.

"Рух" швидше прилаштувався до важкого морозного газону та мінусової температури і володів ініціативою в першому таймі. Альюн "привіз" черговий гол у ворота полтавців. На 17-й хвилині він помилився двічі — спочатку при виході з оборони, у підсумку Юрій Климчук увійшов до штрафного майданчика, де його у підкаті разом із м'ячем зачепив той же Альюн. Це пенальті. Климчук сам же й виконав "вирок" — 1:0.

Не можна сказати, що гол "розбудив" гостей. Навпаки, вони виглядали жалюгідно, особливо в атакувальних діях.

У другому таймі ворскляни одразу ж пропустили небезпечну атаку і тільки брак у діях Бойчука врятував полтавську команду від серйозних проблем. Втім, полтавська команда все ж відносно швидко відігралася. Кане віддав передачу на хід Цитаїшвілі, той завдяки індивідуальним діям пройшов між двома захисниками і влучно пробив у ближній кут — 1:1. Чудовий гол грузина у першому ж офіційному матчі у складі ворсклян!

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди попсували нерви уболівальникам, але голів більше не забивали. Хоча господарі були ближчими до перемоги — двічі полтавців урятував Різник, а одного разу Пердута вибив м'яч із лінії воріт.