21:30 26.09

"Ворскла" завоювала "срібло" Кубка України зі спортінгу

На стрільбищі поблизу села Миколаївка Кіровоградської області відбувся турнір Кубка України зі спортінгу - стрільбі по літаючих об'єктах, які стрільці не бачать у момент їхнього запуску.

У командній першості серед представників семи регіонів країни снайпери команди "Ворскла" (Полтавська обл.) завоювали срібні медалі з результатом 513 очок із 600 можливих.

На персональному рахунку наших земляків, трьох майстрів спорту, такі результати — Сергій Огульчанський — 179 очок, Анатолій Близнюк — 178, Василь Бєляєв — 156.

Володарем Кубка України зі спортінгу стала команда міста Києва — 517 очок, бронзовими призерами — "Гастролери" з Кіровоградщини — 510 очок.

Водночас наші земляки вибороли нагороди в особистих першостях: Анатолій Близнюк — "бронзу" серед чоловіків в елітній групі "А", серед ветеранів "золото" дісталося Сергію Огульчанському, а "бронза" — Василю Бєляєву.