21:45 02.10

"Ворскла" здобула велику "легіонерську" перемогу

2 жовтня "Ворскла" вирішила долю матчу з "Інгульцем" за 18 хвилин другого тайму. Всі три м'ячі біло-зелених забили легіонери команди - бразилець Рангель і люксембуржець Тілль.

Ворскла — Інгулець — 3:0

Голи: Рангел (66), Тілль (77, 84).

Ворскла: Різник, Чеснаков, Яворський, Тамм, Пердута, Скляр (Пешич, 86), Пуцлін, Кане (Кане, 77), Тілль (Коджові, 86), Степанюк, Рангел.

Інгулець: Шуст, Салем, Запорожець, Шарай, Полегенько, Плохотнюк (Гопей, 83), Бартулович (Шишка, 83), Сітало, Асмелаш, Ковальов, Поспєлов (Козак, 83).

Ворскляни набагато більше тримали м'яч і частіше створювали моменти, але на підступах до штрафного майданчика часто-густо помилялись або впиралися в захисні мури суперника.

У "Інгульця" варто відзначити передачу на Сітала на 26-й хвилині. Артема виводили сам-на-сам, та на щастя для ворсклян Дмитро Різник зіграв на випередження і вибив м'яч. На 32-й хвилині небезпечно пробивав колишній ворсклянин Младен Бартулович, але Різник зіграв вдало.

У другому таймі гості заграли сміливіше й мали кілька справді небезпечних атак. А господарі відповіли голами. На 66-й хвилині Степанюк протягнув м'яч по правій бровці практично до лицьової лінії і подав до штрафного майданчика, де Рангел виграв боротьбу і відкрив рахунок — 1:0.

"Інгулець" відповів двома небезпечними ударами від Плохотнюка та Шарая і в обох випадках знову на висоті був Дмитро Різник. "Ворскла" відповіла другим голом. Після подачі Пердути гості не втримали Тілля. На 84-й хвилині Рангел зробив закидання до штрафного майданчика, а все той же Тілль красивим ударом оформив дубль — 3:0.