ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:52 05.12


"Ворскла" знайшла собі новий "полігон" для юних футболістів

Відбулася зустріч президента ФК "Гірник-Спорт" Петра Каплуна і директора з розвитку та селекції професійного і юнацького футболу "Ворскли" Олександра Фундерата, під час якої сторони домовились про співпрацю.

Підсумком бесіди стала попередня домовленість клубів про тісну співпрацю. Клуб УПЛ буде направляти своїх молодих перспективних гравців у "Гірник-Спорт", щоби ті отримували ігрову практику і краще адаптувалися в дорослому футболі. З Полтави в Горішні Плавні будуть направлятися ті гравці, які можуть підсилити "Ворсклу", але ще не готові фізично. Це буде невелика група футболістів, гру яких мають аналізуватимуть фахівці "Ворскли", повідомив офіційний сайт клубу з Горішніх Плавнів.

Якщо згодом молоді гравці, які зіграли певний період у "Гірнику", добре зарекомендують себе на зборах із "Ворсклою", то вони зможуть повернутися до Полтави вже в якості повноцінного гравця ворсклян. 

Нагадаємо, що ворскляни більше не фінансують футбольний клуб "Кремінь", і кременчуцький клуб уже не є фарм-клубом "Ворскли".

спорт, футбол, ФК Ворскла, ФК Гірник-Спорт

За темою:

  • На дорозі Полтава-Олександрія облаштовують майданчик для зважування авто
  • Чемпіонат Полтавщини з футболу фінішував у Копилах
  • Савинці без боротьби вийшли до фіналу Кубка області з футболу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.