22:36 30.01

"Ворскла" на турецькому зборі здобула другу перемогу

Сьогодні в місті Аланія команда Василя Сачка провела другий за останні три дні переможний контрольний матч.

Графік спарингів ворсклян безпосередньо в Туреччині зазнав деяких змін. Але все що не робиться - на краще. Сьогодні суперниками команди Василя Сачка були футболісти клубу першого турецького дивізіону - "Аланіяспор". На затишній арені цього клубу з міста Аланія і відбулася гра.

Різниця в класі виявилася відчутною. За 11 хвилин першого тайму Антон Шиндер устиг зробити дубль після чудових асистів від Младена Бартуловича, а потім він і сам віддав гольову передачу на Олексія Довгого, який влучно пробив повз голкіпера турків - 3:0. У господарів було пару моментів, але врятував Богуш. А після перерви чудово проявив себе інший воротар - Непогодов, який урятував свою команду від голу, взявши пенальті на 66-й хвилині.

З неприємних новин - лише травма Вадима Сапая, який, за попередніми даними, зламав ніс у середині другого тайму.

Аланіяспор (Туреччина) - Ворскла - 0:3

Голи: Шиндер (22, 28), Довгий (33).

Ворскла (1 тайм): Богуш, Пердута, Дитятьєв, Даллку, Сімінін, Бартуловіч, Довгий, Скляр, Громов, Шиндер, Ковпак.

Ворскла (2 тайм): Непогодов, Даллку (Квасний,62), Є.Ткачук, Пердута (Бобров,62), Сапай (Пердута, 67), Ребенок, Чеснаков, А.Ткачук, Одарюк, Шиндер (Мельник, 62), Коломоєць.

У грі дозволялися зворотні заміни, тому Ігор Пердута відіграв майже весь поєдинок.

- Може рахунок і не по грі, але в першому таймі хлопці забезпечили такий результат, а це вже чиста психологія. У другому таймі у нас теж було вдосталь сприятливих нагод, - зазначив після матчу кореспонденту прес-служби ворсклян воротар Дмитро Непогодов, який парирував пенальті.

А грою Шиндера тим часом зацікавився тренерський штаб національної збірної України, представники якого цими днями також перебувають у Туреччині.