ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 12.05


Ворскляни повідомили, що виходять із карантину

У вівторок, 12 травня, футболісти полтавської "Ворскли" планують вийти з карантину та після двомісячної паузи зібратися разом у Полтаві. Команда Юрія Максимова наразі десята з дванадцяти клубів УПЛ.

 

У вівторок ворскляни виходять із карантину. Про це в ефірі програми "Футбольний формат" сказав захисник полтавців Володимир Баєнко.

"12 травня ми збираємось у Полтаві. Перш за все — пройдемо тест на COVID-19. Всі необхідні заходи дотримання безпечної відстані вже продумано. Всі обов’язково одягнуть маску і рукавички, згідно з рекомендаціями. Багато хто зараз запитує про найактуальніше — зарплатню. До цього часу це питання навіть не обговорювалося. Певен, буде діалог із кожним окремо. Керівництво окреслить свою позицію. Усім необхідно з розумінням підійти до цієї ситуації, бо ж вона дійсно надзвичайна. Такого історія футболу ще не знала. Ми як першопрохідці повинні свідомо все сприймати, і бути вдячними клубу за те, що маємо", — заявив футболіст.

Два футболісти-балканці — Шехіч та Пуцлін — не змогли вчасно дістатися України. Вони доєднаються до команди Максимова пізніше.

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий повідомив, що всі клуби елітного ешелону з 12 по 17 травня мають організувати для своїх футболістів, тренерів та всіх співробітників тести на COVID-19.

Матчі ж мають поновитися 30 травня. "Ворскла" у першому посткарантинному турі без глядачів прийматиме ФК "Львів".

спорт, футбол, ФК Ворскла, УПЛ, каратнин

За темою:

  • Сервісні центри МВС Полтавщини видали цьогоріч 14 800 посвідчень водія
  • У Полтава відкрилася олімпійська виставка
  • На дамбі Кременчуцької ГЕС на добу перекриють рух транспорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.