21:30 23.09

Ворскляни у День Полтави вирвали перемогу у "Зорі". ВІДЕО

Лише два дні перепочинку мали ворскляни після матчу Ліги Європи в Лондоні. На День міста, на рідному стадіоні команда Василя Сачка здолала опір "Зорі" - завдяки автоголу гостей на фініші гри.

Ворскла - Зоря — 2:1

Голи: Ребенок 65, Прийма 90+1-автогол — Караваєв 71.
Незабитий пенальті: Шарпар 89 (воротар).

Ворскла: Шуст - Артур, Чеснаков, Даллку, Пердута - Шарпар, Кравченко (Скляр 73) - Кобахідзе (Сергійчук 43), Кулач (Карека 83), Ребенок - Коломоєць.

Головний тренер - Василь Сачко.

Зоря: Махарадзе - Михайличенко, Сваток, Прийма, Тимчик - Сілас, Харатін - Громов (Леонардо 66), Ледньов (Кочергін 72), Караваєв - Рафаель (Луньов 85).

Попередження: Чеснаков 24, Даллку 63, Кулач 68, Сергійчук 69, Шуст 90+2 — Михайличенко 58, Рафаель 68, Караваєв 90.
Арбітр — Сергій Бойко (Київ).
9-й тур. 23 вересня 2018 року. Полтава, стадіон "Ворскла". 5800 глядачів. +13°С.

Незважаючи на важкий переліт із Лондона, мінімум часу на відновлення та відсутність ротації у стартовому складі, ворскляни дуже пристойно провели матч проти зорян у День міста.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але моментів було небагато. В обороні обидві команди діяли уважно.

Після перерви уболівальники, який на стадіоні імені Бутовського зібралося чимало, побачили і моменти, і голи. Ворскляни відкрили рахунок після класної передачі Кулача на дальню стійку, яку завершив Павло Ребенок. Але раділи біло-зелені недовго. Вже за шість хвилин Караваєв відгугнувся на подачу зі стандарту і головою вдало пробив у ближній кут - Шуст виявився неготовим. 1:1.

А розв'язка настала на останніх хвилинах. Спочатку арбітр Бойко призначив контраверсійний пенальті у ворота гостей, який не реалізував Шарпар, а наступний кутовий біля воріт Махарадзе подарував ворсклянам дуже бажану перемогу на свято. Гол у власні ворота забив досвідчений захисник Прийма, який невдало прийняв м'яч на коліно, від якого той залетів точно у верхній кут.

Ворскляни в ендшпілі вирвали перемогу і вийшли на четверту сходинку турнрної таблиці.