20:45 14.08

Ворскляни втратили очки у грі з дебютантом УПЛ

У суботу, 14 серпня, у Луцьку ворскляни зіграли внічию з рівненським "Вересом" у календарному матчі УПЛ (стадіон у Рівному наразі знаходиться на реконструкції).

Верес — Ворскла — 1:1
Голи: Тілль (48-пен.) — Солдат (54).
Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Полюлях (Кльоц, 71), Кучеров, Є. Пасіч (Дахновський, 86), Гегедош (Гечев, 76), Г. Пасіч (Тимофієнко, 86), Сергійчук (Гайдучик, 86).
Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Тамм, Якубу, Пуцлін, Челядін, Скляр (Есеола, 87), Тілль, Кане (Вакула, 69), Степанюк (Пешич, 77).

На 57-й хвилині Михайло Сергійчук (Верес) не реалізував пенальті.

У першому таймі команди видали відверто нудний футбол, завдавши трьох ударів по воротах на двох. Другий тайм — інша справа. На 47-й хвилині Артем Челядін вирішив взяти гру на себе і пішов до штрафного майданчика. Немчанінов і Кучеров намагалися зупинити Артема і зупинили — з фолом і вже у штрафному майданчику. Арбітр матчу, не вагаючись, призначив пенальті, який чітко реалізував Олів'є Тілль — 0:1.

Утім, ворскляни святкували недовго. На 54-й хвилині "Верес" заробив право на кутовий. Роберт Гегедош подав до штрафного майданчика, а там Ігор Солдат випередив Якубу і влучно пробив головою — 1:1.

Через п'ять хвилині все могло стати зовсім погано для команди Максимова. Колишній ворсклянин Михайло Сергійчук у боротьбі з Йоонасом Таммом зачепився за ногу естонця і впав. Арбітр Віталій Романов і тут призначив пенальті. Сам же Сергійчук взявся пробивати, вирішив виконати "паненку", але перемудрив, влучивши у поперечину…

Ворскляни наразі четверті після чотирьох турів УПЛ.