ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 23.06


Ворскляни з новим тренерським штабом проведуть передсезонний збір у Туреччині

Ворскляни після літньої відпустки зібралися на своїй заміській навчально-тренувальній базі у Марках та розпочали підготовку до нового сезону під керівництвом оновленого тренерського штабу.

 

Віталій Косовський, якого нещодавно затвердили на посаді головного тренера, представив команді своїх помічників. До нового тренерського штабу увійшли тренер із фізпідготовки Віталій Шпанюк, Олег Краснопьоров (він суміщатиме роботу з командою U-21), тренер воротарів Сергій Долганський, який повернувся до клубу, та фахівець із впровадження інноваційних технологій Сергій Приходько, повідомив офіційний сайт біло-зелених.

Анатолію Момоту, Івану Балану та Володимиру Деулю, які працювали з головною командою раніше, запропонували залишитися працювати в структурі "Ворскли" на інших посадах. Наразі невідомо, хто з них залишиться у клубі.

Збіг термін орендної угоди з бразильським нападником Карекою. Натомість із оренди в "Металісті-1925" повернувся 22-річний воротар Данило Каневцев. Деякі легіонери з різних причин до Полтави не прибули вчасно.

До 26-го числа "Ворскла" працюватиме вдома, а з 27-го червня по 12 липня працюватиме на навчально-тренувальному зборі неподалік турецького Стамбула.
 

спорт, футбол, ФК Ворскла, УПЛ

За темою:

  • "BVS-Cup": календар ігор у вересні-жовтні
  • Історію досягнень спортсменів Полтавщини зібрали у музеї спорту
  • Футбол. Чемпіонат Полтавщини. Анонс матчів 13-го туру
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.