22:15 03.08

Ворскляни завершили європейський похід у Горі

Команда Віктора Скрипника вибула з боротьби за єврокубок, спіткнувшись вже на першому супернику - грузинській "Ділі" з міста Горі, яку очолює інший український тренер - Андрій Демченко.

У двох попередніх сезонах команда з Полтави вилітала з другого кваліфікаційного раунду єврокубків, поступаючись в овертаймах. Нині ситуація теж була загрозлива: перевага після першого матчу, однак тільки в один м'яч. І виїзд в Горі, де "Діла" зазвичай грає агресивно. Це було випробування для Віктора Скрипника та його тренерських амбіцій.

"Ворскла" зробила зміну в стартовому складі у порівнянні з першим матчем, але не таку, яка очікувалася. Бацула залишився у резерві, Крупський вийшов в основі. Заміна стосувалася Челядіна і Скляра.

Бацула, до слова, ще в першому таймі з'явився на полі, адже Феліпе отримав травму. "Ворскла" більше страждала, аніж грала у футбол. Не сказати, що "Діла" мала багато гольових моментів, але на ворота тиснула постійно. І цим змушувала помилятися захисників та Ісенка.

В одному з таких епізодів Ковталюк як слід не зорієнтувався. Але в іншому забив Парулава. Ісенко на виході зіграв не надто впевнено, другим темпом Сантос здалеку влучив у хрестовину, а Парулава був першим на добиванні. "Ворскла" при цьому всьому майже нічого не створила попереду. Навіть зі стандартів, які вдавалося заробляти.

"Ворскла" окреслила амбіції заволодіти ініціативою, однак момент із ударом Гейла остудив запал гостей. Темп гри значно впав, але пожежі іноді траплялися. На жаль, біля воріт "Ворскли". Одну з таких погасив Ісенко, коли відбив "самостріл" Бацули.

У "Ворскли" вся гострота попереду йшла від Кане. Намагання заробити пенальті на 69-й хвилині – похвальне, але призвело тільки до жовтої картки за симуляцію. А "Діла" тим часом спокійно забила без хитрощів. Просто на майстерності Гейла, який віддав шикарний пас, і Ковталюка, який прийняв передачу з глибини, наблизився до воріт й пробив повз Ісенка — 2:0.

У полтавців залишалося вкрай мало часу, але вони не стали затягувати, забивши такий потрібний гол вже за три хвилини. Боротьба, боротьба, боротьба, з якої у вільну зону вигулькнув Степанюк і вдало пробив повз Кучеренка.

Перед початком матчу навіть овертайми виглядали для "Ворскли" поганим розвитком подій. Однак із огляду на те, як складався поєдинок, це було б успіхом. Було б, та не сталося. Знову провал в захисті, який дозволив Гейлу вискочити віч-на-віч з Ісенком і переграти його "тонким" ударом. У "Ворскли" шансів більше не було. Навпаки, був шанс пропустити вчетверте, якби Ковталюк дотягнувся до м'яч перед порожніми воротами.

Втретє поспіль "Ворскла" вилітає у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій. КуПС, АІК, тепер "Діла". Невже рівень українського футболу опустився так низько?

Ліга конференцій УЄФА. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.