20:00 27.02

Ворскляни здобули першу перемогу в цьому році

Полтавська "Ворскла" вдома перемогла "Олександрію" завдяки дублю Владислава Кулача і дебютному голу легіонера з Люксембургу Олів'є Тілля.

У суботу, 27 лютого, в присутності уболівальників, у Полтаві ворскляни приймали "Олександрію" і перемогли принципового суперника за рівної гри.

Ворскла — Олександрія - 3:1

Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Тілль (Де Нойєр, 81), Пуцлін, Скляр, Цитаїшвілі (Сапай, 65), Кане (Луїзао, 65), Степанюк (Челядін, 71), Кулач.

Олександрія: Білик, Гордієнко, Бабогло, Бондаренко, Мірошниченко, Лучкевич (Третьяков, 46), Банада (Новіков, 80), Гречишкін, Вантух (Стецьков, 80), Ковалець (Мишенко, 89), Шастал (Устименко, 67).

Голи: Кулач 39, 77-пен., Тілль 70 — Бабогло 55.

Гру краще розпочали гості, які створили декілька моментів біля воріт Різника, але ворскляни впоралися із загрозами. В середині тайму полтавці вирівняли становище і забили дещо випадковий м'яч. Захисник Дмитро Бондаренко послизнувся на важкому газоні й подарував м’яч Кулачу, який вийшов віч-на-віч із голкіпером і впевнено того переграв — 1:0.

Другий тайм також розпочався з агресивного пресингу олександрійців, який приніс результат. гол. Біля воріт Дмитра Різника знову була два кутових. Дмитро Різник не міг забрати м’яч на виході після кутового, а Владислав Бабогло у боротьбі із ворсклянами проштовхнув м’яч у ворота — 1:1.

Далі гості грали першим номером, а "Ворскла" зробила ставку на контратаки - і вгадала. На 70-й хвилині Кулач віддав пас на Пердуту, той в один дотик переправив м’яч на Тілля, а Олів’є так само одним дотиком відправив м’яч у ворота — 2:1. Красиво!

Через шість хвилин олександрійці "добили" самі себе. На 76-й хвилині під час кутового Євген Банада завалив на газон Артема Челядіна. Арбітр скористався послугою системи VAR. У підсумку — пенальті та восьмий у чемпіонаті гол Владислава Кулача — 3:1.