ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 16.11


Восьмирічна полтавка отримала титул "Міні Міс Україночка 2019 Всесвіту"

У Києві завершився Всеукраїнський фестиваль краси, моди й таланту "Міс Україночка та Містер України 2019". Переможницею в ньому у своїй віковій групі стала полтавка.

Вона - учениця четвертого класу гімназії №13, вихованка Школи моделей МА MarGO (директор – Тетяна Крилата) Еліна Кулініч.

Як розповіла мама дівчинки Наталія, її донька дуже хотіла гідно представити рідне місто. І щоб ним могли пишатися в Україні, і щоб Полтава могла пишатися перемогою. Для здобуття останньої дівчинка доклала максимум зусиль.

За місяць, що отримала на підготовку, не мала жодної вільної хвилини, пише сайт 0532.

Навчання в школі, уроки в Школі моделей, заняття в зразковому художньому колективі ансамблі народного танцю «Каблучок» поєднувала з кількагодинними передфестивальними репетиціями, які відбувалися тричі на тиждень.

Такі працьовитість, наполегливість, цілеспрямованість життєрадісної, креативної, енергійної полтавки дали навіть більше, ніж очікувалося.

За стильний український образ, створений під час одного з етапів фестивалю, Еліну додатково нагородили званням «Найкрасивіша Україночка 2019».

Хоча конкуренція в дівчинки було неабияка – майже півсотні учасників із різних куточків нашої держави: Черкас, Ужгороду, Маріуполя, Одеси, Житомира, Запоріжжя, Львову, Києва та інших міст.

10-годинна конкурсна програма весь час тримала в напрузі. Але в підсумку принесла бажаний результат – корону переможниці. 2020-го року Еліна вручить її своїй наступниці, як це відбувається й із короною «Міс світу», а сама стане членом журі.

Уже наступного року юна полтавка відкриватиме цей фестиваль танцем.  

Міні Міс Україночка, перемога

За темою:

  • Освітні заклади Полтавщини отримали нові автобуси
  • На Полтавщині цьогоріч уже сплатили понад 220 мільйонів гривень аліментів
  • 10-річний кременчужанин травмувався на покинутому будівництві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.